Yerel SEO

Yerel SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), işletmenizi çevrimiçi pazarlamak için inanılmaz etkili bir yoldur. İşletmelerin, ürünlerini ve hizmetlerini çevrimiçi olarak aradıkları zaman yerel müşterilere tanıtmasına yardımcı olur.

Yerel SEO, web sitenizi yerel girişlerin en üstüne çekerek işletmenizin görünürlüğünü artırır. Yerel bir işletmeniz varsa, pazarınızı hedefleyen demografik hedefine ulaşmak için şirketinizi kuracak özel hedefli yerel sıralamalarla sitenize coğrafi olarak alakalı trafik gerekir.

Ekibimiz, doğru harici konum sinyallerinin yanı sıra gelen bağlantıların, sayfadaki ve sosyal sinyallerin gönderilmesini ve işletmenizle en alakalı konumlarla ilgili sinyalleri Google’a gözden geçirmesini sağlamak için özel olarak konumunuza uyarlanmış yerel bir SEO arama stratejisi sunar. İşletmenizin organik olarak büyümesini sağlayan daha güçlü bir müşteri tabanı oluşturmanıza izin veren pazarlama stratejileri kullanıyoruz.

Trafik kaynağını düzenli olarak kontrol ederek ve bilgilerin doğruluğunu sürekli olarak yeniden değerlendirerek, yerel arama sonuçlarında daha yüksek sıralama elde etmek için büyük çaba sarf ediyoruz. Popüler web ve sosyal medya platformlarında profiller oluşturuyor ve hedef kitlelere yönelik yararlı bilgiler sağlıyoruz.

32,8%

Çevrimiçi işlemlerde artış

56,48%

Gelir artışı

148%

Organik trafikte artış

46%

Mobil trafikte artış

İşletmenizin yerel aramalarda yalnızca masaüstünde değil, mobil cihazlarda ve tabletlerde de görünmesini sağlıyoruz. Amacımız, yerel trafik rakiplerinizin üstünde sıradışı listeler kazanmak.

Yaklaşımımızla, web siteniz karlılığınızı önemli ölçüde artıracak olan kitlenizi doğru bir şekilde hedefleyecektir. Ekibimiz, işletmenizin çevrimiçi listelerini potansiyel müşteriler ve haritalama sistemleri için doğru ve optimize tutar, bilgilerinize ve iş yerinize kolay erişim sağlar.

Effective Web Development Solutions

Yerel SEO Prejelerimiz

Tüm projelere bakın

Büyüme Trafik ve Gelir

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım.

Çevrimiçi pazarlama bütçenizden en iyi şekilde yararlanın ve rakiplerinizin önünde kalmanızı sağlar.

Testimonials

SEE ALL