WordPress Yapım Aşamasında Eklentisi

No Comments

WordPress Yapım Aşamasında Yapmak ve Eklentiyi Kurmak Oldukça Basit.

Bir çoğumuz sitemizin SEO kaybetmeden düzenlemler yapmak isteriz, yapım aşamasında alarak düzenlemelerimizin index almasını istemeyiz, tema değiştirirken yada import ederken genellikle yapım aşamasında eklentisine ihtiyaç duyarız. Bu içeriğimizde yapım aşamasında yapma eklentisini ve kurulumuna değineceğiz.

WordPress Yenileniyoruz/Yapım Aşamasında

Bunu yapmak için ihtiyacımız olan eklenti Aitasi eklentisidir. Eklentiyi istediğiniz gibi özelleştirip düzenleyebiliyorsunuz. Üstelik çok basit. İşte Eklentimiz:

WordPress Yapım Aşamasında Eklentisi Aitasi ve Kurulumu

Yapım Aşamasında Eklentisi Nasıl Kurulur?

WordPress admin panelinize gelerek sol menüde eklentiler – yeni ekle diyerek Aitasi Coming Soon adlı eklentiyi aratıp kurmak olacaktır. Daha sonrasında etkinleştirerek kurulumu tamamlamış oluyorsunuz. Şimdi gelelim bu eklentiyi nasıl etkinleştireceğiz. Sol menüde Aitasi Options şeklinde eklentiyi etkinleştirip düzenleyebileceğiniz alan gelmektedir. Ayarları aşağıda görselde gösterdiğim gibi düzenleyip kaydettikten sonra siteniz admin dışında giriş yapıldığında yapım aşamasında olarak gözükecektir.

WordPress Aitasi Coming Soon Türkçe Ayarları

WordPress Yapım Aşamasında aitasi kurulumu

Kaydet diyerek işlemimizi tamamlıyoruz. Bize SEO ve bir çok alanda yararı sağlayacağı gibi çevrilmemiş ve düzenlenmemiş içeriklerimizi de kullanıcılarımız ve arama motorlarımız göremeyecek bu sayede.

Sorunla karşılaştığınız durumlarda bu blog yazımızın altına yorum atarak bizlerden yardım isteyebilirsiniz.

Biz kimiz?

Müşterilerimizin birkaç önemli alanda harika sonuçlar elde etmelerine yardımcı olmaya odaklanan webtasarım ve SEO ajansıyız.

Ücretsiz fiyat teklifi isteyin

Rekabetçi anahtar kelimeler söz konusu olduğunda bile, web sitelerinin organik arama puanlarını önemli ölçüde artırmalarına yardımcı olmak için en yüksek sıralamada rekabet etmek için profesyonel SEO hizmetleri sunuyoruz.

Haber bültenimize abone ol!

Blog Yazıları

Tüm Blog Yazıları
No Comments

Son Yazılar

Yorum Yap