WordPress Tema Adı Öğrenme

No Comments

WordPress Tema Adı Öğrenme ve WordPress Tema Adı Bulmak İçin Bir Çoğumuz Arama Motorunu veya WordPress Tema Adı Bulma Sitesi Şeklinde Aramalar Yapmakta. Bu Yazımızda WordPress Kurulu Sitenin Tema İsmini Nasıl Bulacağımızı Öğreneceğiz.

WordPress Tema Adı Öğrenme - WordPress Tema Dedektör

Bazı sitelerin teması/şablonu oldukça hoşumuza gider ve bizde aynısını sitemize kurmayı isteriz. WordPress Theme Detector sitesi sayesinde sitede kurulu olan temayı eklentileri ve tema yapımcıları öğrenebilmekteyiz. Tek yapmanız gereken siteye girmek ve site adresi yazmak olacaktır.

Beğendiğiniz bir sitenin WordPress kullandığını düşünüyorsanız, adresini girin ve düğmesine basın. Aracımız sizin için analiz edecek ve kullanılan WordPress teması ve eklentileri hakkında birçok bilgi gösterecektir. 

WordPress Tema Dedektörü, WordPress teması ve şu anda bir site tarafından kullanılmakta olan eklentiler hakkındaki tüm ayrıntıları bulmanıza izin veren ücretsiz bir araçtır.

Biz kimiz?

Müşterilerimizin birkaç önemli alanda harika sonuçlar elde etmelerine yardımcı olmaya odaklanan webtasarım ve SEO ajansıyız.

Ücretsiz fiyat teklifi isteyin

Rekabetçi anahtar kelimeler söz konusu olduğunda bile, web sitelerinin organik arama puanlarını önemli ölçüde artırmalarına yardımcı olmak için en yüksek sıralamada rekabet etmek için profesyonel SEO hizmetleri sunuyoruz.

Haber bültenimize abone ol!

Blog Yazıları

Tüm Blog Yazıları
No Comments

Son Yazılar

Yorum Yap