Web Geliştirme Hizmetleri

Müşterilerimizin tüm potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmak için web geliştirmenin tüm yönlerinde deneyime sahibiz. İşinizi çevrimiçi yapın, daha fazla satış yapın ve daha fazla müşteri adayı keşfedin.

Kodlamadan, markalamadan web tasarımına ve içeriğine kadar web gelişimine kapsamlı bir yaklaşım getiriyoruz. Birlikte çalışan deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekip olarak kendimizle gurur duyuyoruz. Amacımız, web sitenizi yalnızca arama motorlarında daha üst sıralarda yer almak değil, kullanıcılarınıza mümkün olan en iyi deneyimi sunmaktır.

E-ticaret siteleri, tam yağlı web siteleri, platformlar, portallar, extranetler, intranetler, ısmarlama yazılım çözümleri, yerel ve hibrit mobil ve tablet uygulamaları, oyunlaştırma reklamı ve oluşturma, Facebook uygulamaları, bir bilgi merkezi dahil olmak üzere çok çeşitli hizmetler sunuyoruz. veya yalnızca hizmetlerinizi görüntülemek için çevrimiçi portföy görevi gören bir site. Tüm ihtiyaçlarınız için size yardımcı olabiliriz.

E-ticaret Çözümleri

Ekibimiz, çevrimiçi işletmeler için e-ticaret ve alışveriş sepeti yazılımı geliştirmek için başarılı çözümlere sahiptir.

İYS, WordPress, Drupal

Site içeriğini etkili bir şekilde yönetmenizi sağlamak için içerik yönetim sistemleri (İYS) geliştiriyoruz.

Intranetler/Extranetler

Ekibimiz, Intranetler & Extranet geliştirme, Sharepoint entegrasyonu ve bilgi yönetimi için özel çözümler geliştiriyor.

Facebook Uygulamaları

Web, Mobil ve Facebook Uygulama Geliştirme hizmetleri sunan lider bir uygulama geliştirme şirketiyiz.

E-posta Pazarlama 

Sonuç kazandıracak e-posta kampanyaları oluşturmak, göndermek ve izlemek için sınıfının en iyisi e-posta pazarlama yazılımı oluşturuyoruz.

PHP ve JS Geliştirme

PHP, Drupal, Python, JavaScript / jQuery ve diğer modern teknolojilerde yazılım geliştirme hizmetleri sunuyoruz.

Our case studies

See all projects

25

E-ticaret çözümleri

12

İlk Sıraya Çıkan

17

Şirketler için karmaşık intranetler

97

Popüler Facebook uygulamaları

74

E-posta pazarlama stratejileri

36

Deneyimli Web Geliştirme Ninjaları

Effective Web Development Solutions

Platformlar arası ve duyarlı web geliştirme

Yeni web sitenizi başlatmadan ve projeyi imzalamadan önce tüm büyük cihaz türleri ve tarayıcılar ve işletim sistemleri için sıkı testler yapıyoruz. Sitenizin modern ve duyarlı olmasını sağlamak için testler hem kullanıcı hem de yönetici olarak gerçekleştirilir.

Web projeniz için güvenli test ortamı

İçeriği, site içinde yayınlanmadan önce ekibinizde değişiklik yapacağımız site mimarisi açısından görselleştirmenize izin veren karmaşık içerik toplama araçlarını kullanıyoruz. Ayrıca, sitenizin, oluşturma işleminiz sırasında sunucularımızda barındırılan güvenli bir aşamalandırma veya test ortamına erişiminiz vardır.

Effective Web Development Solutions

Web Geliştirme

Bize Projenizden Bahsedin!

Bize projenizden bahsedin ve sizin için hayata geçirelim.

Açık kaynaklı çerçevelerin tüm gücünden yararlanın, bizimle iletişime geçin ve ihtiyaç ve gereksinimlerinize tam olarak uyan ısmarlama içerikli bir web sitesi edinin.

Testimonials

SEE ALL