Tıklama Başı Ödeme (PPC) Yönetimi

Tıklama Başı Ödeme anında bir etkiye sahiptir ve büyük arama motorlarında ilk sayfa gösterimi sonucu markanıza daha geniş bir erişim ve pozlama sağlar.

Kampanya stratejilerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve pazar koşullarını karşılamak için tasarlanmıştır. Aşağıdakileri içeren güncel, Tıklama Başına Ödeme hizmetleri sunuyoruz: Ücretli Arama Ağı Reklamları, Video Reklamı, Görüntülü Reklamlar, PPC Yeniden Pazarlama ve Sosyal Reklam.

Müşterilerimizin iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak sonuçlar sunuyoruz. Müşterilerimizin hesaplarını günlük olarak yönetir ve YG'yi en üst düzeye çıkardığımızdan emin olmak için teklif fiyatlarını ve bütçelerini izleriz.

Olağanüstü sonuçlarımız, müşterilerimizin işlerine ve Tıklama Başına Ödeme reklamcılığına ilişkin ayrıntılı bir genel bakış ve öncelikli bir önerilen faaliyetler listesine sahip seçeneklerin gözden geçirilmesini içeren karmaşık ve özel yaklaşımımızdan kaynaklanmaktadır.

Ücretli Arama Ağı Reklamcılığı

PPC arama reklamcılığımızla olumlu bir yatırım getirisi kazanın. Akıllıca para harcayın ve en iyi hedeflenen ve uygun maliyetli reklam biçimini kullanın.

PPC Yeniden Pazarlama

Değerli 'potansiyel müşterilerinizi' 'sadık müşterilere' 'çevirin. Profesyonellerden oluşan ekibimiz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir strateji geliştirerek, ilgisini çeken kullanıcıları yeniden meşgul etmenize yardımcı olacaktır.

Sosyal Reklamcılık

Markanız, ürününüz veya hizmetiniz hakkında farkındalık yaratmanız mı gerekiyor? KPI'ları ve hedeflerinizi karşılamayı amaçlayan bir sosyal reklam stratejisi geliştireceğiz.

Video Reklamcılığı

Çevrimiçi reklamcılıkta uzmanız. Ekibimiz, markanızın varlığını artıracak video reklamlar oluşturarak rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olmaya hazır.

Google AdWords, Bing, Facebook, LinkedIn, Twitter ve YouTube'da ödüllü kampanyalar oluşturmak için yeterli deneyime sahibiz.

420

PPC Yönetimi Sağlandı

213

Arama Ağı Reklamcılığı

17

Video Reklam Projeleri

141

Reklam Kampanyası

98

Başarılı PPC Yorumları

315

Sosyal Reklam Projeleri

Projelerimiz

Tüm Projeleri Gör

Tıklama Başı Ödeme (PPC) Yönetimi

Sosyal Medya ve Adwords Pazarlamacılığı

Bize projenizden bahsedin ve sizin için en uygun stratejileri belirleyelim.

Bugün bize ulaşın ve yatırımlarınızdan maksimum geri dönüş elde edin.

Testimonials

SEE ALL