Sosyal Medya Pazarlamacılığı

Etkili bir sosyal strateji, işinizi büyütmenize, sosyal varlığınızı sürdürmenize ve izleyicilerle iletişim kurmanıza yardımcı olabilir.

Biz bir tam hizmet SEO ajansıyız. Sosyal medya uzmanlarımız, iş hedeflerinizi belirlemenize, hedef kitlenizi tanımlamanıza, ilgi çekici ve paylaşmaya değer içerik oluşturmanıza ve son olarak sosyal medyanızı çevrimiçi varlığınızın diğer tüm yönleriyle bütünleştirmenize yardımcı olabilir.

Markanız ve izleyicileriniz için özel olarak tasarlanan Sosyal Medya Pazarlaması stratejilerini uyarlayacağız. Yeni müşteriler çekmeyi ve karlılığınızı artırmayı amaçlayan diğer hizmetler arasında tam desteklenip yönetilen sosyal programlar, içerik planlama (ve oluşturma), blogcu tanıtımları ve video dağıtımı elde edersiniz.

Sosyal Medya Hizmetlerimiz, markanın, ürünün veya hizmetin farkındalığının artmasına neden olan bilgileri bağlama ve paylaşma imkanı sunar. Sosyal Medya Reklamcılığının sonuçları, tweet'lerin, hisse senetlerinin, yorumların, beğenilerin ve görüşlerin sayısında yansıtılmaktadır. Sosyal Medya Pazarlaması, kullanıcının oluşturduğu içeriği Facebook, Google+, Twitter, Pinterest ve LinkedIn gibi en popüler sosyal medya platformlarından teşvik eder.

Marka İzleme

İşletmenizin itibarını artırmanıza ve izlemenize ve insanların markanızı nasıl algıladıklarını öğrenmenize yardımcı olabiliriz.

Sosyal Medya Yarışmaları

Facebook, Twitter veya Pinterest içeriği kısa sürede trafiğinizi artırabilir. Uzmanlarımız, markanız için en uygun içerik ve platform türünü belirlemenize yardımcı olabilir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya uzmanlarından oluşan ekibimiz, hesaplarınızı sizin adınıza yönetebilir ve izleyicilerinizle iletişim kurabilir.

Kurulum ve Özel Profil Tasarımı

Sosyal medya profillerini, markanız ve izleyicilerinizle örtüşen kaliteli içerik ve estetik ile oluşturup özelleştiriyoruz.

Our case studies

See all projects

SOSYAL MEDYA PAZARLAMACILIĞI

İşinizi Sosyal Medyada Büyütelim!

Bize projenizden bahsedin ve sizin için en iyi sosyal medya stratejilerini uygulayalım.

Ekibimiz sosyal medya pazarlamacılığınızın, SEO'nuzun ve çevrimiçi tanıtımınızın potansiyelini ortaya çıkarmanıza yardımcı olabilir!

Testimonials

SEE ALL