Canlandırma Bölümü

İşletmenizi web üzerinden büyütmenize yardımcı olalım

Medikal endüstrinin nanoteknolojideki liderlerinden Plainst Teknolojileri, mevcut müşteri tabanını kullanırken site satışlarını arttırma stratejisinin çevrimiçi görüntülenmesini istedi.

Bir dizi yeni satış yaratan% 0,09'luk bir Tıklama Oranı elde edildi
İlk faaliyet ayında, İşlem Başına Maliyet% 20 azaltıldı
% 272 Yatırım Getirisi
Ağa göre sosyal paylaşımlar

Meydan Okuma

Mevcut ziyaretçileri fazla hedeflemekten kaçınmak için.

Çözüm

Kullanıcıların en son gördükleri tura göre en fazla zaman harcadıkları geziye göre yeniden hedeflenmelerini sağlayan dinamik olarak yenilikçi bir dijital medya paketi. Bu, hedef kitlelere mevcut ve en popüler turu göstererek erişimi artırmak için bağlamsal bir kampanya tanıtılarak yapıldı. Buna ek olarak, aşırı maruz kalmayı önlemek için her bir kullanıcıya özgü günlük ve ömür boyu sıklık sınırları uyguladık.

Sonuçlar

Bazı yeni satışlar yaratan% 0,09'luk bir Tıklama Oranı (TO) elde ettik. Kampanyanın açılış faaliyetinde, İşlem Başına Maliyet (EBM)% 20 oranında düşürüldü ve bu da müşterinin hedefini aştı. Şubat 2013, (hem dinamik yeniden hedefleme hem de potansiyel kampanya tarafından oluşturulan) tıklama sonrası geliri% 272'lik bir Yatırım Getirisi (YG) ürettiğini gördü.

0.09% TO

20% İBM

272% YG

Müşteriden

“Bu adamlar organizasyonumuzla o kadar güçlü bir ilişki kurdu ki, onları BT departmanımızın bir uzantısı olarak görüyoruz. Mükemmel hizmetin yalnızca bir telefon görüşmesi veya e-posta uzaklığı olduğunu ve her zaman sağladıkları aynı ilgi düzeyini alacağımızı her zaman biliyoruz.

Projelerimiz

Tüm Projeleri Gör

Ücretsiz E-Posta Aboneliği