Ortaklık Yönetimi

Reklamveren, yayıncı ve müşteri arasındaki ilişki bağlı kuruluş pazarlamasının altındadır.

Affiliate Marketing, bir ziyaretçiyi yönlendirmek için bir bağlı kuruluşu ödüllendirmek veya bir bülteni satın almak veya abone olmak gibi istenen bir işlemi yapmak için bir müşteriyi ödüllendirmeyi içeren bir çevrimiçi reklam biçimini tanımlamak için kullanılan bir terimdir. Bir şekilde, Affiliate Marketing, müşterileri sizden satın almaya yönlendiren ilgili web siteleri ağı olarak sayfanız için ücretsiz tanıtım olarak kabul edilebilir.

Bağlı kuruluş kampanyaları, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Tıklama Başı Ödeme (PPC) kampanyaları, e-posta pazarlama desteği ile birleştirildiğinde en iyi sonuçlara sahiptir ve seyahat, perakende ve hizmet endüstrileri için zamanında araştırma süreçleri / büyüklükleri nedeniyle çok uygundur - hacimli satışlar.

Etkili Pazarlama, farklı web sitesi sahiplerine bir şeyin yapışması umuduyla bir demet bağlantı atmıyor. Üçüncü taraf web siteleriyle uzun vadeli ilişkiler geliştirmek, sektörle ilgili güvenilir sayfaları olan web sitelerini araştırmak ve web siteniz için kaliteli, dönüştürülmüş trafik getirecek değerli bir ortaklık ağı oluşturmak için iyi planlanmış, belirlenmiş bir çabadır.

Ek olarak, başarılı Affiliate Marketing, özellikle satışlarda düşüş olduğu zamanlarda komisyon değerleriyle esnek olma yeteneği gibi belirli ticari özellikleri de içerir, çünkü daha yüksek bir komisyon iştirakçileri sizin için daha çok çalışacaktır.

14

Şirket Pazarlama Kampanyası

27

Ortaklık İzleme

8

Yeni üye alımı

9

Bağlı kuruluş ağlarının seçimi

3

Ortaklık Ödülleri Program Yönetimi

9

Afiş oluşturma

Projelerimiz

Tüm Projeler

Ortaklık yönetimi ekibimiz, rakiplerinizden daha iyi performans gösterebilmeniz için markanız, teklifiniz ve ürünleriniz hakkında net bir anlayış sağlayabilir. En uygun yerleşimi sunarken ve orijinal satış miktarları üretirken, sizi size en uygun ağlar, dikeyler ve yayıncılarla bağlantı kurmamıza izin verecek teknik ve stratejik deneyime sahibiz.

Kararlaştırılan son teslim tarihine kadar komisyon ödediğinizden emin olarak, bağlı kuruluş sitelerinizle güvene dayalı bir ilişki sürdürmek de önemlidir. Başarılı bir kampanyanın anahtarının, markanıza olan güvenlerini arttırmaya yardımcı olmak için bağlı kuruluşlarınızla güçlü bir ilişki sürdürmek olduğuna inanıyoruz. Profesyonel olarak eğitilmiş uzmanlarımızın, satışlarınızı ve performansınızı performansa dayalı bir modelde artırmak için yenilikçi stratejiler ve diğer üst ortaklarla ilişki kurmasının nedeni budur.

ORTAKLIK YÖNETİMİ

Bize Projenizden Bahsedin!

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Bir satış ortağı kampanyasının tüm yönlerini işiniz için yönetebilir ve satış ortaklarının ürününüzü satmak için nasıl motive edileceğini öğrenebiliriz. Hangi bağlı kuruluş ağlarının endüstriniz için en iyi olduğunu biliyoruz ve bu bağlı sitelerde ürününüzün kapsamının artmasına neden olacak ilişkileri nasıl kuracağımızı biliyoruz.