Mobil Pazarlama

Her gün yeni kanallar ve platformlar ortaya çıkıyor ve mobil cihazlar güçlü bir liderlik ediyor.

Akıllı telefon kullanıcılarının sayısı sürekli artıyor ve PC kullanıcılarının sayısından fazla. Bu nedenle bu kanalın izleyicisine ulaşma olasılığı göz ardı edilmemeli. Mobil pazarlama, mobil banner üzerinde kolayca gözden geçirilebilen ve standart hedef kitleye her zaman ve her yerde ulaşma imkanı veren daha büyük kullanıcı deneyimleri yaratır.

Mobil pazarlama, kullanıcılarla daha kişisel bir düzeyde etkileşime girme konusunda çok çeşitli fırsatlar sunar. Bugün sadece yaşa, cinsiyete ve yere göre değil aynı zamanda ilgi alanlarına ve mobil tarama verilerine ve ayrıca belirli bir hedef kitle profilinde belirli bir hedef kitleye ulaşma imkanı veren diğer faktörlere göre çok daha spesifik bir kitleye hitap edebiliyoruz. .

Web siteleri geliştirmede uzman olan uygulama hizmetlerimiz bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak için uyarlanmıştır. Önde gelen bir mobil pazarlama uzmanı ekibi olarak, mobil kampanyanızın tamamını strateji taslağından, izleyici profilinden, kampanya tasarımından ve geliştirmeden teslimat ve raporlamaya kadar yönetebiliriz.

41%

Katılım Sonrası Artış

21%

Sayfa Katılım Oranı Artışı

+80k

Ortalama Sayfa Görüntüleme Sayısı

180k

İndirilenler

İş gereksinimlerini karşılamak için uyarlanmış mobil pazarlama stratejinizin özel bir analizini sunuyoruz. Büyük bir iş fırsatını kaçırmayın - mobil olun!

Mobil Tasarım

Mobil ve masaüstüne odaklı çalışmaları ile tüm kullanıcılar için mükemmel bir tarama deneyimi sağlıyoruz.

Doğru Hedefleme

Mobil pazarlamanın iş başarısı için potansiyelini biliyoruz, bu yüzden mobil kampanyalarımız doğru hedeflemeye dayanıyor.

SMS Kampanyaları

SMS mobil pazarlama kampanyaları da dahil olmak üzere çeşitli mobil kanalları birleştiren kanallar arası bir yaklaşım kullanıyoruz.

Our case studies

See all projects

GROW TRAFFIC & INCREASE REVENUE

Tell us about your project

Let us help you get your business online and grow it with passion

Contact us and we will provide a Mobile Marketing strategy that will bring significant returns on investment.

Testimonials

SEE ALL