İtibar Yönetimi

İtibar Yönetimi görünürlüğü artırabilir, marka değeri yaratabilir ve çevrimiçi itibarınızı oluştururken savunuculuğun sağlanmasına yardımcı olabilir.

İtibar Yönetimi, çevrimiçi görünürlüğü arttırmayı ve ziyaretçileri bir web sitesine yönlendirerek arama motorlarında bir işletmenin itibarını desteklemeyi amaçlar. Sohbeti geliştirerek ve “etkileyerek” tartışmayı teşvik eder. Çevrimiçi İtibar Yönetimi, pozitif marka ve anahtar kelime içeriğine dayalı arama sonuçlarını artırmak veya arama motorlarında görünen arama içeriğinde marka aramaları, anahtar kelime aramaları veya her ikisiyle de yayınlamak için kullanılabilir.

Çevrimiçi itibarınızı tam olarak yönetmenizi ve sosyal izleme, çevrimiçi halkla ilişkiler, olumsuz içerik filtreleme ve kaldırma, katılımın yanı sıra sosyal medya içeriği tanıtımı gibi çok çeşitli hizmetler sunuyoruz. Geniş medya iletişim ağımız, çevrimiçi dünyada bir marka olarak yarattığınız her şeyin zamanını ve yerini bilmemize olanak sağlar. Bu şekilde, her fırsattan yararlanılır ve tüm içerik göz önünde bulundurulabilir bir hedef kitle göz önünde bulundurularak oluşturulur.

Geniş medya iletişim ağımız, çevrimiçi dünyada bir marka olarak yarattığınız her şeyin zamanını ve yerini bilmemize olanak sağlar. Bu şekilde, her fırsattan yararlanılır ve tüm içerik göz önünde bulundurulabilir bir hedef kitle göz önünde bulundurularak oluşturulur.

İnternet üzerinden gerçekleşen şirketiniz, ürününüz veya hizmetinizle ilgili geri bildirimleri alan bir İtibar Yönetimi raporu sunuyoruz, ayrıca raporu olumlu ve olumsuz baskıya bölüyoruz. Arama motoru sonuç sayfalarında görünen olumsuz yorumları veya incelemeleri izlemek, markanıza olumsuz bir itibar kazandırmak için önemlidir ve çevrimiçi satışlarınız ve sorularınız üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir. Ekibimiz tüm İtibar Yönetimi'ni çalıştırabilir ve yönetebilir, çünkü beslemeleri toplamak için gerekli tüm yazılımlara ve teknolojilere sahibiz.

Our case studies

See all projects

Online PR
Yönetimi

Sosyal
İzleme

Negatif İçerik Filtreleme

Negatif İçeriğin Kaldırılması

Başarılı bir İtibar Yönetimi kampanyasının temeli, koşullarınızın ve hedeflerinizin derinlemesine bir değerlendirmesidir. Hizmetlerimizin her biri ihtiyaç ve hedeflerinize bağlı olarak ayrı ayrı kullanılabilir.

İTİBAR YÖNETİMİ

Sitenizin ve işletmenizin itibarını artırın.

Projenizden bahsedin ve sizler için en doğru İtibar Yönetimi stratejilerini uygulayalım.

Bugün bize ulaşın; marka bilincinizi artırmanıza, yetkinizi güçlendirmenize ve web sitenize trafik çekmenize yardımcı olacağız.

Testimonials

SEE ALL