Çevrimiçi Varlık Analizi ve Denetimi

Başarılı bir dijital strateji, web sitenizin ve işletmenizin doğru bir analitik kurulumuna dayanır.

Komple şirket analizi

Eksiksiz, şirket analizi ve denetimi, sitenizi ve kampanyanızın endüstrinizi net bir şekilde anlamanız için yaptığı araştırmayı içerir. Ayrıca, ana rakiplerinize karşı pazarınızdaki mevcut pozisyonunuzu da belirler.

Kapsamlı bir denetim, web sitenizin performansındaki olası engelleri belirler ve düzeltir ve daha geniş, dijital pazarlama çabalarınız için temel oluşturmaya yardımcı olur. Komple analiz, kapsamlı tasarım önerileri, içerik pazarlama stratejileri ve iş gereksinimlerinizin ve hedeflerinizin desteğini garanti eden bir plan sunar. Ayrıca, kişiselleştirilmiş pazarlama kampanyalarınızda önemli bir rol oynayan uygun hedefler ve hedefler belirlememize ve tanımlamamıza olanak tanır.

Çevrimiçi etkinlikleri için hedefler ve hedefler belirlerken müşterilerimizle yakın çalışıyoruz. Uzman ekibimiz, işletmenizin, müşterilerinizin ve rekabetinizin doğru bir şekilde analiz edilmesi için geniş bir yelpazede sektörde test edilmiş araçlar, kaynaklar ve teknikler kullanır. Analiz ve denetimimizin sonunda, izlenecek adımlar hakkında atılacak adımlar hakkında net ve bilinçli tavsiyeler içeren kapsamlı bir rapor sunuyoruz.

Devam eden performans stratejisi

Raporlarımızda sunulan bilgiler size tam şeffaflık sağlar ve daha sonra devam eden, performans iyileştirme stratejinizi geliştirebilir.

Projeleri optimize davranış

Kurumsal teknoloji ile davranışı optimize ederken projeleri etkili bir şekilde planlayabiliriz. Hepsi, müşterilerimizin her birinin iş ihtiyaçlarını ve ticari amaçlarını karşılamak için mümkün olduğunca etkili olacak şekilde düzenlenmiştir.

Effective Web Development Solutions

Gerçek zamanlı analitik, sayfa içi analitik, pazar analizi, içerik denetimi, rakip denetimi, müşteri denetimi ve etkileyici analizi sunuyoruz. Ayrıca, kişiselleştirilmiş stratejinizin başarı ve özelliklerine öncelik verirken, kullanıcılarınızın ihtiyaçlarını anlamanın etkili bir yolu olan “personas” yaratıyoruz. Analitik programımızdaki faydalı özelliklerden bazıları şunlardır: özel filtreler, otomatik görevler, olay izleme, huni görselleştirme, yardımcı dönüşümler, ziyaretçi akışı, ters hedef yolları ve şirketinizin ihtiyaç duyduğu şeylere bağlı olarak daha birçok hizmet.

21

Şirket analiz edildi

12

Pazar araştırması

16

İçerik denetimi

10

Müşteri denetimi

13

Etkinlik takibi

15

Sayfa içi analiz

Projelerimiz

Tüm Projeler

Çevrimiçi Varlık Analizi

Bize Projenizden Bahsedin!

Sizler için en uygun Çevrimiçi Varlık Analizi stratejilerini uygulayalım.

İhtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak tasarlanmış çevrimiçi pazarlama ve markalama stratejinizin profesyonel bir analizini / denetimini alın.

Testimonials

SEE ALL